Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Našim zákazníkům zaručujeme individuální přístup. Vyslechneme vaši kompletní představu, při tvorbě návrhů vycházíme z vašeho vkusu a životního stylu. Neopomíjíme samozřejmě ani individuální finanční možnosti. Díky všemu zmíněnému si můžete být naprosto jisti, že s výsledkem naší práce budete stoprocentně spokojeni.

Naše spolupráce se zákazníky probíhá následovně:

1. Osobní schůzka

Díky osobní schůzce získáme všechny potřebné informace, které povedou k dokonalému výsledku naší práce. Seznámíme se s vašimi představami, možnostmi a vkusem. Společně vybereme vhodné materiály. Se získanými informacemi jdeme vytvářet návrh přímo pro vás.

2. 3D vizualizace

Nemusíte mít obavy, že si náš návrh nebudete umět dobře představit. Pro snadnější představu vám totiž návrh předložíme ve formě 3D vizualizace. Vašemu oku tedy nic neunikne.

3. Cenová nabídka

Po schválení návrhu vám připravíme přesnou cenovou nabídku, jejíž součástí je i stanovení termínů. Vše, na čem se dohodneme je pro nás zcela závazné. Už tedy žádné obavy z navýšení ceny, prodlužování termínů apod.

4. Výroba

Po dohodnutí cenové nabídky a termínů zaplatíte zálohu. V místě následné montáže provedeme přesné zaměření. My tím pádem získáme rovněž jistotu, že si dohodnuté nerozmyslíte. Poté dostává hlavní slovo nářadí a šikovné ruce našich truhlářů. Dohodnutý návrh totiž začneme proměňovat v realitu.

5. Montáž

Veškerý nábytek dovezeme až k vám a každou část vlastnoručně namontujeme. Díky našim zkušenostem si můžete být jisti odvedením precizní práce. Až po celkové montáži a vašem schválení naše práce končí. Naopak pro vás v tuto chvíli vše začíná.

Jedině spokojený zákazník je pro nás tou pravou odměnou.